NAPISZZADZWOŃ

Willa Świerkowa - Weekend majowy

ul. Armii Krajowej 7b, 58-540 Karpacz
Willa Świerkowa - Weekend majowy
Opis

Majówka to idealny moment, aby oderwać się od codziennych obowiązków i odetchnąć pełną piersią, ciesząc się wiosennym słońcem. Willa Świerkowa w Karpaczu zaprasza na niezapomniane chwile w otoczeniu górskiej przyrody.

Zacznij maj na świeżym powietrzu, wśród górskich krajobrazów Karpacza. Rezerwuj teraz pobyt na majówkę w Willi Świerkowa!


Opis Pokoi

Nasza oferta to ładne, przestronne pokoje z łazienkami, większość z własnym balkonem. Dostęp do szybkiego internetu Wi-Fi i bezpłatny parking tylko umilą Twój pobyt. Z myślą o aktywnych gościach przygotowaliśmy także narciarnię oraz bogato wyposażoną kuchnię i jadalnię, gdzie każdy poczuje się jak w domu.

Cennik od 70 zł
  • Pokój 2 osobowy  od 140 do 170zł
  • Pokój 3 osobowy od 210zł do 230zł
  • Pokój 4 osobowy od 250zł do 270zł
  • Pokój 5 osobowy 300zł
  • Pokój 6 osobowy  350zł 

Przy dłuższych rezerwacjach cena ustalana indywidualnie.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Willa Świerkowa.

Noclegi

Zobacz też wille z Karpacza i okolic na Majówkę 2025.

Atrakcje

Polecane przez Willa Świerkowa atrakcje na majówkę niedaleko ulicy Armii Krajowej.

Jeśli wybierasz się na Majówkę do Willa Świerkowa - willa zaplanuj wolne 1-3 maja + kilka dni (na zwiedzanie miejscowości Karpacz i okolic). Gdy już dotrzesz do ul. Armii Krajowej 7b podczas Majówki 2025 uraczysz atrakcji: pyszne jedzenie (regionu Karkonoszy),zabawy dla dzieci, odpoczynek w ogrodzie willi. Zarezerwuj już teraz pobyt na Majówke 2025 w Willa Świerkowa na wczasy.net!

Wyślij zapytanie

Willa Świerkowa