
ul. Piastowska 14
Komfortowe pokoje dla całej rodziny:
Nasz obiekt oferuje 16 przestronnych pokoi. Są to pokoje 2-osobowe (3 szt.),3-osobowe (4 szt.),oraz 4-osobowe (9 szt.). Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. W naszym pawilonie, pokoje na parterze mają bezpośrednie wyjście na podwórko z placem zabaw - idealne dla rodzin z małymi dziećmi.
Raj dla dzieci:
Przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw z atestowaną nawierzchnią oraz atestowanymi zabawkami, m.in. huśtawkami, zjeżdżalnią, bujakami na sprężynach oraz zestawem zabawowym Little Tikes Plac Zabaw 8W1. Dla starszych dzieci i dorosłych dostępne są profesjonalne piłkarzyki Pro Champion ITFS Garlando oraz elektroniczna tarcza do gry w rzutki.
Serdecznie zapraszamy!
W pokojach:
Cena noclegu zależna od długości i terminu pobytu.
W terminie: 1.07-31.08 – 280zł
poza sezonem – 220zł
W terminie:1.07-31.08 – 220zł
poza sezonem – 180zł
Pokoje 2 os.
W terminie:1.07.-31.08 – 160zł
poza sezonem – 120zł
Poniżej 4 dób +20%
Weekend Majowy, Czerwcowy – ceny sezonowe
Dopłata do kolejnej osoby w pokoju:
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom Gościnny U ELI.
Dom Gościnny U ELI Niechorze cennik. Zobacz też noclegi 2023 z Niechorza i okolic, dobre dla dzieci.
Polecane dla dzieci niedaleko ulicy Spokojnej 8.
Jeśli wybierasz się z dziećmi do Dom Gościnny U ELI pozwiedzaj też Niechorze i okolice. W pokoju (ul. Spokojnej 8) dla dzieci mamy atrakcje: gry, słodycze (region Pomorze Zachodnie),zabawy przed pokojem. Zarezerwuj już teraz pobyt z dziećmi 2023 w Dom Gościnny U ELI na wczasy.net!