Petra

Karpacz, willa

Spotkajmy się w Karpaczu w Willi Petra, gdzie czeka na Państwa wygoda, komfort i wypoczynek wśród gór, lasu i bystrego potoku. Internet jest gratis i dostępny jest w częściach ogólnodostępnych. Latem można skorzystać z kąpieli w górskim strumieniu.

Malowniczo położona nad górskim strumieniem willa zaprasza na miły i cichy wypoczynek w domowej atmosferze. 


Oferujemy:
- noclegi w przytulnych pokojach ( część pokoi z balkonem, we wszystkich są czajniki, naczynia, talerze, sztućce, kubeczki) 
- dla wszystkich dostępny jest duży, słoneczny taras wraz z kominkiem zewnętrznym (drewno płatne dodatkowo). 

- sala śniadaniowa

- dla grup sala konferencyjna
- relaks w saunie fińskiej( za dodatkową opłatą)

- dla gości dostępna jest lodówka, kuchenka mikrofalowa, jajowar

- miejsca parkingowe (mamy 8 miejsc parkingowych,  przy budynku i obok  dla samochodów  osobowych o  standardowych wymiarach). Nie prowadzimy rezerwacji miejsc parkingowych. Parking nie jest zamykany i nie jest strzeżony.Willa położona jest na Osiedlu Skalnym, blisko szlaków turystycznych, w pobliżu wypożyczalnia sprzętu sportowego, najbliższy stok narciarski ca 900 m, aquapark, wejście na szlaki turystyczne,  korty tenisowe, jazda konna. Służymy pomocą w zakresie organizacji wycieczek krajoznawczych, informacją turystyczną i pomocą w wypożyczeniu sprzętu sportowego. 

Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Sauna

Wyposażenie pokoi

 • Część pokoi z balkonami
 • Dostęp do kuchni
 • Internet
 • Taras
 • Telewizor
 • Łazienka

Sylwester : pobyt min 5 nocy od 350 zł do 425 zł za m-ce w pokoju 2 os. /noc. 

Cena noclegu w wakacje:
 45-55 zł, ( w zależności od długości pobytu, ilości osób i rodzaju pokoju ). 

Do cen należy doliczyć opłatę miejscową: 2,30 zł/os. /dzień.

Doba noclegowa rozpoczyna się o 15.00 i kończy o 11.00. Zameldowanie i wydanie kluczy od godz. 15.00 do 17.00, inne godz. prosimy uzgadniać. Zakwaterowanie po 22.00 nie jest możliwe.

Rezerwacja: telefoniczna lub e-mailowa, prosimy nie dzwonić po 22.00. Wszystko można załatwić e-mailem.

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu ( Sylwester, święta, weekend  majowy 50% ). Zadatek płatny jest w przeciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji, reszta kwoty płatna na miejscu gotówką w dniu przyjazdu.

W przypadku braku zadatku w określonym terminie rezerwacja jest automatycznie anulowana.

Konto Bankowe: PKO BP O./Jelenia Góra

65 1020 2124 0000 8002 0075 7120

BIC CODE :BPKO PL PW

 Niewykorzystane świadczenia podczas pobytu, jak i skrócenie pobytu nie powoduje zwrotu pieniędzy.Rzeczy pozostawione w pokojach przez gości nie są odsyłane, odbiór jest możliwy osobiście.

Petra Karpacz

Malowniczo położona nad górskim strumieniem willa zaprasza na miły i cichy wypoczynek w domowej atmosferze. Petra położony jest w Karpaczu przy ulicy Stanisława Moniuszki 13. Region: - Karkonosze. Podczas pobytu w willi warto zwiedzić atrakcje ul. Stanisława Moniuszki i okolicy.

Nasi partnerzy